Home

Firmamiz, Sude Demirel İnş. Akü ve Araç Kira. Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında ilk madencilik faaliyetlerine İzmir ili Menderes ilçesinde bulunan taş ocağı işletmeciliği ile başladı. İşletmedeki taş ocağımız çevredeki beton santrallerinin ham madde ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda çeşitli boyutlarda mıcır üretimi ve duvar taşı üretimi ile yakın çevredeki diğer kırma-taş ürün ihtiyacını da karşılamaktadır. Taş ocağımız hala faaliyette olup, üretimlerine özenle devam etmektedir.

Taş ocağı işletmesindeki, üretim ve organizasyon başarımız ile birlikte bizim için yeni bir sektör olan mermer ocak işletmeciliğine devam etme kararı aldık. Gerekli araştırmalar ve hazırlıklar sonucunda ilk mermer bloğumuz 2019 yılının Haziran ayında üretildi. Ürünümüz ilk olarak yurtiçi mermer pazarına 2019 Bursa Blok Mermer Fuarı ile tanıtıldı. Uluslararası tanıtımı ise Stona2020’de kendi standımızda yapıldı. Sektör içinde tanınmaya başlayan ürünümüz giderek daha çok talep görmektedir. Artan talepleri karşılamak ve sektördeki yerimizi güçlendirmek için özenli ve disiplinli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 
Üretimi devam etmekte olan mermer ocağımız İzmir Menderes’te bulunmaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanına (ADB) 20 km uzaklıkta ve İzmir Fuar alanına ise sadece 26 km uzaklıkta olup, siz müşterilerimizin ziyaretini beklemektedir.